Ručná výroba mydla

Hedera Vita venuje výrobe mydla mimoriadnu pozornosť, pretože príbeh Hedera Vita začal práve výrobou mydla. Dnes, keď na trhu dominujú syndety a saponáty, sme sa rozhodli zachrániť poctivý, starý spôsob výroby mydla. Máme aj certifikát ministerstva hospodárstva v Srbsku na zaobchádzanie so starými a umeleckými remeslami. Naše mydlá patria medzi tradičné, ručne vyrobené mydlá, ktoré sa získavajú procesom esterifikácie mastných kyselín.

Všetky naše mydlá sú vyrábané výhradne ručne, zo surovín prírodného pôvodu, a to je tradícia, ktorú sme od začiatku nezmenili. Dlhoročné skúsenosti spolu s overenými, vybranými receptúrami nás urobili v tejto oblasti rozpoznateľnými na trhu.

Naše mydlá sú mimoriadne jemné a sú založené na vysokokvalitných rastlinných olejoch lisovaných za studena, ako sú napr. kokosový, mandľový, slnečnicový olej s výnimočnými zmäkčujúcimi vlastnosťami. Tieto mydlá sú jemné k pokožke, čistia ju bez vysušovania a obsahujú vysoké percento glycerínu, ktorý je dôležitý pre zachovanie vlhkosti pokožky.

V závislosti od konkrétneho účelu sú niektoré mydlá obohatené o suroviny živočíšneho pôvodu ako oslie alebo kozie mlieko alebo nadrobno nasekané suché časti rastlín pre dosiahnutie peelingového efektu a masáže.

Farba našich mydiel pochádza zo surovín, ktoré používame a vôní z aromatických esenciálnych olejov rastlín, ktoré starostlivo vyberáme a kombinujeme, aby boli mydlá veľmi príjemné na používanie, prebúdzali dobrú náladu a dosiahli relaxačný účinok na myseľ. a celé telo.

Mydlá nalievame do foriem s rôznymi, atraktívnymi tvarmi a balíme do atraktívnych obalov. Tak ako aj pri iných produktoch, ani pri mydle nerobíme výnimky, takže požiadavky klientov a zákazníkov sú vždy v popredí.

Kúzlo ručnej výroby sa odráža v oddanosti, starostlivosti a láske, ktorá je vložená do každého kúska týchto produktov a predstavuje jedinečné umelecké dielo a naši zákazníci to veľmi oceňujú.

Návrat hore