kozmetika zo slamienky

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Starostlivosť o pleť

  PLEŤOVÝ OLEJ ZO SLAMIENKY, 30ml

  Vzácny, mastný olej pre intenzívnu starostlivosť o pokožku tváre, získaný namáčaním kvetov slamienky v zmesi vysokokvalitných rastlinných olejov, poskytuje pokožke dlhodobú ochranu a je vhodný najmä na starostlivosť o unavenú a suchú pokožku so sklonom k ​vzniku šupiniek spôsobených rôznymi vonkajšími vplyvmi.

 • Starostlivosť o pleť

  SLAMIENKA – ČISTIACI PLEŤOVÝ GÉL, 150ml

  Jemné zloženie umývacieho gélu so vzácnou slamienkou,  príjemné k pokožke, odstraňuje nečistoty z pokožky a zanecháva pleť osvieženú, čistú a jemnú, bez nepríjemného pocitu pnutia a sucha.

 • Starostlivosť o pleť

  SLAMIENKA – DVOJFÁZOVÝ ODLIČOVAČ MAKE-UPU, 150ml

  Tento dvojfázový systém odličovania je šetrný k pleti ako i k očiam, pričom účinne odstraňuje nečistoty, make-up a prebytočný maz bez trenia, je obohatený o antioxidanty a vzácnu slamienku pre upokojenie pleti a svieži a žiarivý vzhľad bez nepríjemného pocitu pnutia. a suchosti.

 • Starostlivosť o pleť

  SLAMIENKA – PLEŤOVÉ SÉRUM, 30ml

  Ľahké sérum s výnimočným potenciálom bojovať proti všetkým známkam starnutia na tvári je založené na zložkách, ktoré posilňujú ochrannú funkciu pleti, hydratujú pleť a zlepšujú jej textúru.

 • Starostlivosť o pleť

  SLAMIENKA – PLEŤOVÝ KRÉM, 50ml

  Fantastická slamienka, oleje, zmäkčovadlá rastlinného pôvodu, komplex aminokyselín a minerálov sa spájajú v jedinečnom kréme na starostlivosť o pleť tváre s bohatou textúrou. Naša nová receptúra ​​vzdoruje skutočnému veku pokožky tým, že sa podieľa na zlepšení produkcie kolagénu a elastínu, čím sa zlepšuje vzhľad pleti, redukuje sa výskyt vrások , pleť sa stáva jemnejšou, hladšou a pevnejšou.

 • Starostlivosť o telo

  SLAMIENKA – SPRCHOVÝ OLEJ, 150ml

  Sprchový olej, obohatený o prírodné oleje ako i slamienkový extrakt, prináša luxusný, extra príjemný pocit na pokožku a zároveň ju jemne čistí. Výsledkom je jemná pokožka zbavená pocitu pnutia, hladká a pružná, chránená pred vysušením.

Návrat hore