kyselina hyaluronova

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Starostlivosť o pleť

  KYSELINA HYALURONOVÁ – ČISTIACE PLEŤOVÉ MLIEKO, 200ml

  Hyalurónové mlieko na čistenie tváre a odličovanie sa ľahko nanáša a je obzvlášť šetrné k pokožke. Vďaka dobre vyváženým zložkám pleť dôkladne čistí, dodáva jej potrebnú hydratáciu a starostlivosť. Kyselina hyalurónová, extrakt z fazule mungo, extrakt z aloe a urea podporujú hydratáciu pokožky a zlepšujú jej textúru, zatiaľ čo úplne prírodný extrakt z plodov zelenej mandarínky uvoľňuje a osviežuje pokožku. Po nanesení mlieka je pokožka hladká, zamatová a jemná.

 • Starostlivosť o pleť

  KYSELINA HYALURONOVÁ – DENNÝ KRÉM ANTI-AGE, 50ml

  Denný krém pre mladistvý vzhľad je rovnako vhodný pre každodennú starostlivosť o mladú pleť (30+) a oddialenie objavenia sa prvých známok starnutia, ako aj pre zrelú pleť a zmiernenie už viditeľných známok starnutia. Vďaka jedinečnej kombinácii komponentov, ktoré preukázateľne znižujú množstvo viditeľných vrások a jemných liniek, sa pokožka stáva pevnejšou a žiarivejšou. Kyselina hyalurónová je známym zvlhčovadlom a spolu s izolovanými polysacharidmi semien tamarindu afrického a extraktom z aloe prispieva k okamžitému sviežemu efektu pokožky a zároveň jej dodáva potrebnú dlhotrvajúcu hydratáciu.

  Najlepšie výsledky môžete dosiahnuť používaním celej rady produktov kyseliny hyalurónovej od Hedera Vita.

 • Starostlivosť o pleť

  KYSELINA HYALURONOVÁ – NOČNÝ KRÉM ANTI-AGE, 50ml

  Receptúra ​​je vytvorená pre starostlivosť o pleť od 30 rokov. Minimalizuje existujúce vrásky a zabraňuje vzniku nových. Intenzívne vyživuje pokožku a zlepšuje regeneračné procesy počas noci.

  Najlepšie výsledky môžete dosiahnuť používaním celej rady produktov kyseliny hyalurónovej od Hedera Vita.

 • Starostlivosť o pleť

  KYSELINA HYALURONOVÁ – OSVIEŽUJÚCI SPREJ NA TVÁR, 50ml

  Osviežujúci sprej na tvár s kyselinou hyalurónovou na každú príležitosť, ľahko sa nanáša a rýchlo sa vstrebáva. Chráni pokožku pred dehydratáciou v dôsledku pôsobenia rôznych vonkajších faktorov. Obohatený o prírodnú kyselinu hyalurónovú zo semienok tamarindu, podporený hydrolyzovanými mliečnymi proteínmi a vitamínom B3, ktoré vyrovnávajú vlhkosť pokožky, viditeľne redukuje jemné linky a vrásky, takže pokožka vyzerá hladká a žiarivá. Výťažok z ovocia zelenej mandarínky uvoľňuje a osviežuje pokožku.

 • Starostlivosť o pleť

  KYSELINA HYALURONOVÁ – PLEŤOVÉ SÉRUM ANTI-AGE, 15ml

  Koncentrované sérum ľahkej textúry s kyselinou hyalurónovou sa ľahko vstrebáva a robí pokožku tváre momentálne pevnejšou a napnutejšou, redukuje jemné linky a robí vrásky menej viditeľnými. Izolované polysacharidy semien tamarindu spolu s kyselinou hyalurónovou zabezpečujú hydratáciu pokožky. Prírodný extrakt z mandarínkového zeleného ovocia uvoľňuje a osviežuje pokožku.

 • Starostlivosť o pleť

  KYSELINA HYALURONOVÁ – ČISTIACA PLEŤOVÁ VODA, 200ml

  Hyalurónová čistiaca pleťová voda na čistenie tváre a odstraňovanie make-upu je zložená zo špeciálne vybraných jemných povrchovo aktívnych látkach a ľahkých zmäkčovadlách, ktoré dôkladne čistia a zároveň vyživujú pokožku. Kyselina hyalurónová spolu s izolovanými polysacharidmi zo semien afrického tamarindu podporujú hydratáciu pokožky a zlepšujú jej textúru. Vitamín F chráni a vyživuje pokožku, zatiaľ čo prírodný extrakt z plodov zelenej mandarínky uvoľňuje a osviežuje pokožku.

Návrat hore