najlepší prirodny dezodorant

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Starostlivosť o telo

  PÁNSKY TUHÝ DEZODORANT – AKTÍVNE UHLIE/ŠALVIA, 50g

  Jemný tuhý dezodorant je určený na ochranu pokožky v podpazuší pred nepríjemnými pachmi a zanecháva ju jemnú a hladkú. Tento dezodorant je obohatený o aktívne uhlie, extrakt zo šalvie a spolu s drevitou vôňou santalového dreva, vyživuje pokožku, dodáva jej dlhotrvajúcu sviežosť pri každej aplikácii a zanecháva pocit pohodlia a sviežej vône po celý deň.

 • Starostlivosť o telo

  TUHÝ DEZODORANT – HRUŠKA/BIELA HLINA, 50g

  Jemná dezodoračná tyčinka určená na ochranu pokožky podpazušia pred nepríjemnými pachmi a zanecháva ju jemnú a hladkú. Tento dezodorant obohatený o ovocnú, sladkú vôňu hrušiek a jablkový extrakt vyživuje pokožku, dodáva jej dlhotrvajúcu sviežosť pri každej aplikácii a zanecháva vám pocit pohodlia, sviežej a čistej vône po celý deň.

 • Starostlivosť o telo

  TUHÝ DEZODORANT – MALINA, 50g

  Jemný tuhý dezodorant je určený na ochranu pokožky podpazušia pred nepríjemnými pachmi a zanecháva ju jemnú a hladkú. Tento dezodorant je obohatený o ovocnú, sladkú malinovú vôňu a výťažok z maliny vyživuje pokožku, dodáva jej dlhotrvajúcu sviežosť pri každej aplikácii a zanecháva vám pocit pohodlia, sviežej a čistej vône po celý deň.

 • Starostlivosť o telo

  TUHÝ PRÍRODNÝ DEZODORANT – MOUNTAIN FRESH, 40g

  Bylinný deodorant je vyrobený výhradne z prírodných zložiek, ktoré vyživujú pokožku, vytvárajú na pokožke ochrannú vrstvu a pôsobia antibakteriálne, protiplesňovo, čím neutralizujú nepríjemné pachy. BEZ HLINÍKA BEZ PARABÉNOV, MINERÁLNYCH A SILIKÓNOVÝCH OLEJOV, BEZ UMELÝCH FARBÍV A VÔNÍ.

 • Starostlivosť o telo

  TUHÝ PRÍRODNÝ DEZODORANT – SWEET CITRUS, 40g

  Bylinný deodorant je vyrobený výhradne z prírodných zložiek, ktoré vyživujú pokožku, vytvárajú na pokožke ochrannú vrstvu a pôsobia antibakteriálne, protiplesňovo, čím neutralizujú nepríjemné pachy. BEZ HLINÍKA BEZ PARABÉNOV, MINERÁLNYCH A SILIKÓNOVÝCH OLEJOV BEZ UMELÝCH FARBÍV A VÔNÍ.

Návrat hore