oslie mlieko

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

 • Prírodné ručne vyrobené mydlá

  DÁMSKE MYDLO S PRÍDAVKOM OSLIEHO MLIEKA, 90g

  Ručne vyrobené mydlo určené na starostlivosť o pokožku špeciálne pre ženy. Okrem veľkého percenta oslieho mlieka obsahuje mydlo aj aromatické a rastlinné oleje, ktoré zmäkčujú, čistia pokožku a umožňujú jej výživu. Jedinečné zloženie mydla nespôsobuje podráždenie a nevysušuje pokožku. Vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou. Mydlo neobsahuje konzervačné látky ani žiadne iné škodlivé zložky.

 • Prírodné ručne vyrobené mydlá

  DETSKÉ MYDLO S PRÍDAVKOM OSLIEHO MLIEKA, 90g

  Prírodné, ručne vyrobené detské mydlo je kombináciou rastlinných olejov: kakaové maslo, bambucké maslo, kokosový olej, mandľový olej a nechtíkový olej. Spojením do jedného celku, do ktorého sa namiesto vodnej fázy pridáva hodnotné oslie mlieko, sme vytvorili mydlo, ktoré je dokonalé na starostlivosť o jemnú detskú pokožku vo všetkých svojich vlastnostiach. Detské mydlo Hedera Vita je možné použiť aj na umývanie vlasov. Mydlo je úplne prírodný produkt bez vône, farbív a konzervačných látok. Odporúča sa pre starostlivosť o dojčatá, ale aj dospelých s veľmi citlivou pokožkou alebo pokožkou so sklonom k ​​alergickým reakciám na zložky kozmetických produktov.

 • Prírodné ručne vyrobené mydlá

  MYDLO S PRÍDAVKOM OSLIEHO MLIEKA, 165g

  Okrem veľkého percenta oslieho mlieka obsahuje mydlo aj aromatické a rastlinné oleje, ktoré zmäkčujú a čistia pokožku a umožňujú jej výživu. Jedinečné zloženie mydla nespôsobuje podráždenie a nevysušuje pokožku. Vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou. Mydlo je vyrábané ručne a neobsahuje konzervačné látky ani žiadne iné škodlivé zložky.

 • Prírodné ručne vyrobené mydlá

  PÁNSKE MYDLO S PRÍDAVKOM OSLIEHO MLIEKA, 90g

  Ručne vyrobené mydlo na báze prírodných mastných olejov, obohatené o oslie mlieko, je vhodné pre starostlivosť o všetky typy pleti. Oslie mlieko je mimoriadne bohaté na bielkoviny, vitamíny, minerály, esenciálne mastné kyseliny (omega-3 a omega-6) a enzým lyzozým, poskytne pokožke potrebnú hydratáciu a ochranu. Jemné čiastočky aktívneho uhlia jemne odstránia odumreté bunky a nečistoty z povrchu pokožky, obnovia jej prirodzený lesk a hladkosť. Mydlo obohatené o bambucké maslo a eukalyptový esenciálny olej zanechá pokožku jemnú a príjemne prevoňanú ešte dlho po sprche. Vďaka charakteristickej a silnej vôni eukalyptu je toto mydlo nepostrádateľným prvkom (alebo produktom) kolekcií pánskej starostlivosti o pleť. Správna voľba pre čistú pokožku.

Návrat hore