slamienka

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

 • Starostlivosť o pleť

  PLEŤOVÝ OLEJ ZO SLAMIENKY, 30ml

  Vzácny, mastný olej pre intenzívnu starostlivosť o pokožku tváre, získaný namáčaním kvetov slamienky v zmesi vysokokvalitných rastlinných olejov, poskytuje pokožke dlhodobú ochranu a je vhodný najmä na starostlivosť o unavenú a suchú pokožku so sklonom k ​vzniku šupiniek spôsobených rôznymi vonkajšími vplyvmi.

 • Starostlivosť o pleť

  SLAMIENKA – ČISTIACI PLEŤOVÝ GÉL, 150ml

  Jemné zloženie umývacieho gélu so vzácnou slamienkou,  príjemné k pokožke, odstraňuje nečistoty z pokožky a zanecháva pleť osvieženú, čistú a jemnú, bez nepríjemného pocitu pnutia a sucha.

 • Starostlivosť o pleť

  SLAMIENKA – DVOJFÁZOVÝ ODLIČOVAČ MAKE-UPU, 150ml

  Tento dvojfázový systém odličovania je šetrný k pleti ako i k očiam, pričom účinne odstraňuje nečistoty, make-up a prebytočný maz bez trenia, je obohatený o antioxidanty a vzácnu slamienku pre upokojenie pleti a svieži a žiarivý vzhľad bez nepríjemného pocitu pnutia. a suchosti.

 • Starostlivosť o pleť

  SLAMIENKA – PLEŤOVÉ SÉRUM, 30ml

  Ľahké sérum s výnimočným potenciálom bojovať proti všetkým známkam starnutia na tvári je založené na zložkách, ktoré posilňujú ochrannú funkciu pleti, hydratujú pleť a zlepšujú jej textúru.

 • Starostlivosť o pleť

  SLAMIENKA – PLEŤOVÝ KRÉM, 50ml

  Fantastická slamienka, oleje, zmäkčovadlá rastlinného pôvodu, komplex aminokyselín a minerálov sa spájajú v jedinečnom kréme na starostlivosť o pleť tváre s bohatou textúrou. Naša nová receptúra ​​vzdoruje skutočnému veku pokožky tým, že sa podieľa na zlepšení produkcie kolagénu a elastínu, čím sa zlepšuje vzhľad pleti, redukuje sa výskyt vrások , pleť sa stáva jemnejšou, hladšou a pevnejšou.

 • Starostlivosť o pleť

  SLAMIENKA – PROTIVRÁSKOVÝ OČNÝ KRÉM, 15ml

  Fantastická slamienka, oleje, zmäkčovadlá rastlinného pôvodu, komplex aminokyselín a minerálov sa spájajú v jedinečnom kréme pre starostlivosť o pokožku okolo očí s bohatou textúrou, ktorá vzdoruje skutočnému veku pokožky tým, že sa podieľa na zlepšovaní produkcie kolagénu a elastínu, čím sa zlepšuje vzhľad pokožky okolo očí, redukuje sa vzhľad vrások a pokožka sa stáva jemnejšou, hladšou a pevnejšou.

 • Starostlivosť o telo

  SLAMIENKA – SPRCHOVÝ GÉL, 500ml

  Jemná receptúra ​​telového kúpeľa so vzácnou slamienkou, bez sulfátov, úplne šetrná a jemná k pokožke, odstraňuje nečistoty z pokožky a zanecháva ju sviežu, čistú a jemnú bez nepríjemného pocitu pnutia a sucha.

 • Starostlivosť o telo

  SLAMIENKA – TELOVÉ MLIEKO, 250ml

  Fantastická slamienka je kombinovaná s olejmi a zmäkčujúcimi látkami rastlinného pôvodu v jedinečnej receptúre pre starostlivosť o pokožku celého tela. Toto mlieko s bohatou textúrou vzdoruje veku pokožky tým, že pomáha zlepšovať bariérovú funkciu pokožky, jej vzhľad a pevnosť, pričom ju zanecháva hydratovanú, jemnú a hladkú.

Návrat hore