telové mlieko prirodne

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

 • Starostlivosť o telo

  PRÍRODNÝ BALZAM PO OPAĽOVANÍ, 200ml

  Aby vaša pokožka po vystavení slnečným lúčom vyzerala krásne a zostala zdravá, potrebuje špeciálnu ochranu a starostlivosť, ktorú môže poskytnúť prírodný balzam pre ochranu a starostlivosť o pokožku po opaľovaní. Tento prírodný balzam obsahuje kombináciu vzácnych rastlinných olejov a extraktov, ktoré sú známe svojimi antioxidačnými účinkami a účinných v boji proti voľným radikálom. Mastné rastlinné oleje, rastlinné maslá a extrakt z aloe chránia pokožku pred vysušením, zatiaľ čo alantoín, výťažky z rebríčka a harmančeka pokožku upokojujú, osviežujú a tonizujú. Vďaka kvalitným ingredienciám v balzame bude vaša pokožka zdravá a ošetrená, pričom opálenie vydrží dlhšie. Prírodný balzam sa odporúča používať na každodennú starostlivosť a ochranu pokožky dospelých aj detí, najmä však po pobyte na slnku alebo v soláriu.

 • Starostlivosť o telo

  PROVITAMINE IMMUNO COMPLEX – PANTHENOLOVÁ EMULZIA, 500ml

  Produkty z kolekcie Provitamin sú vhodné na starostlivosť o suchú, citlivú, popraskanú a podráždenú pokožku. Jedinečná receptúra ​​produktov Provitamín, ktorá obsahuje prírodné esenciálne oleje, vitamíny a prírodné zmäkčovadlá, je vytvorená na zvýšenie odolnosti a prirodzenej imunity pokožky.

  Telové mlieko má ľahkú textúru s pre/probiotickým komplexom, beta glukánom, olejom pupalky dvojročnej a D-panthenolom. Zabraňuje vysušovaniu, zvyšuje vlhkosť a pružnosť pokožky. Je vhodný na profesionálne použitie v kozmetických salónoch po ošetreniach na upokojenie a regeneráciu pokožky.

 • Starostlivosť o telo

  SLAMIENKA – TELOVÉ MLIEKO, 250ml

  Fantastická slamienka je kombinovaná s olejmi a zmäkčujúcimi látkami rastlinného pôvodu v jedinečnej receptúre pre starostlivosť o pokožku celého tela. Toto mlieko s bohatou textúrou vzdoruje veku pokožky tým, že pomáha zlepšovať bariérovú funkciu pokožky, jej vzhľad a pevnosť, pričom ju zanecháva hydratovanú, jemnú a hladkú.

Návrat hore