vyzivne telove maslo

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

 • Starostlivosť o telo

  TELOVÉ MASLO – ARGAN, 100ml

  Textúrou bohatá rada Better Butter je založená na prírodných, vyživujúcich olejoch a maslách, ktoré sú príjemné pre pokožku, poskytujú jej starostlivosť a ochranu. Better Butter, obohatené o vzácny arganový olej, chráni pokožku pred vysušovaním, negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia, zanecháva ju hladkú, jemnú a pružnú. Je vhodný najmä na starostlivosť o suchú pokožku po pobyte na slnku, pokožku so sklonom k ​​tvorbe strií a citlivú pokožku so sklonom k ​​podráždeniu.

 • Starostlivosť o telo

  TELOVÉ MASLO – KAKAO, 100ml

  Textúrou bohatá rada Better Butter je založená na prírodných, vyživujúcich olejoch a maslách, ktoré sú príjemné pre pokožku, poskytujú jej starostlivosť a ochranu. Better Butter je obohatené o kakaové maslo, ktoré vytvára na pokožke ochranný film chrániaci pokožku pred vysúšaním a negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia, zanecháva ju hladkú a jemnú. Je vhodný najmä na intenzívnu starostlivosť o pokožku po pobyte na slnku a na starostlivosť o suchú pokožku so sklonom k ​​podráždeniu.

 • Starostlivosť o telo

  TELOVÉ MASLO – KOKOS, 100ml

  Textúrou bohatá rada Better Butter je založená na prírodných, vyživujúcich olejoch a maslách, ktoré sú príjemné pre pokožku, poskytujú jej starostlivosť a ochranu. Better Butter, obohatený o panenský kokosový olej, chráni pokožku pred vysúšaním a negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia, čistí ju, udržiava zdravú mikroflóru pokožky, zanecháva ju hladkú, jemnú a vyživenú. Je obzvlášť príjemný na starostlivosť o pokožku po pobyte na slnku, suchú pokožku a v kombinácii s prípravkami na ochranu pred slnečným žiarením pre dodatočnú starostlivosť a ochranu pokožky pred UV žiarením.

Návrat hore