30+ pleť

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

 • Starostlivosť o pleť

  KYSELINA HYALURONOVÁ – ČISTIACE PLEŤOVÉ MLIEKO, 200ml

  Hyalurónové mlieko na čistenie tváre a odličovanie sa ľahko nanáša a je obzvlášť šetrné k pokožke. Vďaka dobre vyváženým zložkám pleť dôkladne čistí, dodáva jej potrebnú hydratáciu a starostlivosť. Kyselina hyalurónová, extrakt z fazule mungo, extrakt z aloe a urea podporujú hydratáciu pokožky a zlepšujú jej textúru, zatiaľ čo úplne prírodný extrakt z plodov zelenej mandarínky uvoľňuje a osviežuje pokožku. Po nanesení mlieka je pokožka hladká, zamatová a jemná.

 • Starostlivosť o pleť

  KYSELINA HYALURONOVÁ – OSVIEŽUJÚCI SPREJ NA TVÁR, 50ml

  Osviežujúci sprej na tvár s kyselinou hyalurónovou na každú príležitosť, ľahko sa nanáša a rýchlo sa vstrebáva. Chráni pokožku pred dehydratáciou v dôsledku pôsobenia rôznych vonkajších faktorov. Obohatený o prírodnú kyselinu hyalurónovú zo semienok tamarindu, podporený hydrolyzovanými mliečnymi proteínmi a vitamínom B3, ktoré vyrovnávajú vlhkosť pokožky, viditeľne redukuje jemné linky a vrásky, takže pokožka vyzerá hladká a žiarivá. Výťažok z ovocia zelenej mandarínky uvoľňuje a osviežuje pokožku.

 • Starostlivosť o pleť

  KYSELINA HYALURONOVÁ – ČISTIACA PLEŤOVÁ VODA, 200ml

  Hyalurónová čistiaca pleťová voda na čistenie tváre a odstraňovanie make-upu je zložená zo špeciálne vybraných jemných povrchovo aktívnych látkach a ľahkých zmäkčovadlách, ktoré dôkladne čistia a zároveň vyživujú pokožku. Kyselina hyalurónová spolu s izolovanými polysacharidmi zo semien afrického tamarindu podporujú hydratáciu pokožky a zlepšujú jej textúru. Vitamín F chráni a vyživuje pokožku, zatiaľ čo prírodný extrakt z plodov zelenej mandarínky uvoľňuje a osviežuje pokožku.

Návrat hore