Vlasová infúzia – REDENSYL

Priemerný človek má na hlave asi 110 000 vlasov, ktoré mu denne padajú a nové opäť rastú.

Denne nám vypadne v priemere 50 až 100 vlasov, alebo v preklade každých 15 minút zostaneme bez jedného vlasu vo vlasoch. Keď vypadne viac ako 100 vlasov denne, považuje sa to za vypadávanie vlasov.

Redensyl obsiahnutý v našich ampulkách HAIR INFUSION je patentovaná aktívna zložka z oblasti regeneračnej medicíny, ktorá preukázateľne oživuje bunky vo folikuloch zodpovedné za rast vlasov.

Klinická štúdia dokázala, že Redensyl pôsobí cielene na kmeňové bunky vlasových folikulov, ktoré sú zodpovedné za rast nových vlasov a nemá žiadne vedľajšie účinky.

AKO DLHO TRVÁ, KÝM UVIDÍM PRVÉ VÝSLEDKY?

Keďže cykly rastu vlasov môžu trvať najmenej 1 až 4 mesiace, trvá viac ako 3 až 6 mesiacov používania Redensylu, aby ste videli pozitívne výsledky.

LEPŠÍ ÚČINOK AKO TRANSPLANTÁCIA VLASOV

Po 84 dňoch pravidelného používania Redensylu vyrastie +28 200 nových vlasov, čo je ako 3 série transplantácií vlasov.

Redensyl® je patentovaná aktívna zložka vedecky testovaná regeneratívnou medicínou. Redensyl byl vyvinutý na podporu vydutých kmeňových buniek vlasového folikulu a buniek dermálnej papily v iniciačnej fáze rastového cyklu vlasu. Bolo vedecky dokázané, že Redensyl® stimuluje rast vlasov a spomaľuje vypadávanie vlasov.

Návrat hore